Nowe mieszkania na bydgoskich Glinkach w nowym mikroosiedlu dostępne już w połowie 2019.

W połowie 2019 roku oddane do zostanie oddany do użytkowania pierwszy z dwóch bloków osiedla mieszkaniowego przy ul. Dąbrowa na bydgoskich Glinkach. W ofercie znajdują się gównie mieszkania 4 pokojowe w metrażach od 66 do 72 mkw.

Cechą charakterystyczną osiedla jest niska zabudowa. Bloki mają tylko dwa piętra a mimo to nie zabrakło windy. Na szczególną uwagę zasługują ciekawe wykończenia kompozytowe na elewacji oraz bardzo duże loggie.

Osiedle Glinki to popularna dzielnica i bardzo chętnie wybierana przez klientów poszukujących nowe mieszkania. Kończąca się oferta Zielonych Tarasów od Budlexu oraz zakończenie inwestycji Horyzont Arkady znacznie ograniczą podaż mieszkań w tym rejonie Bydgoszczy. W to miejsce wejdą nowe, lecz znacznie mniejsze inwestycje mieszkaniowe. Aktualnie na Glinkach nie ma potencjału na budowę tak dużych obiektów jak Metropolis - pierwszego, nowo wybudowanego budynku wielorodzinnym przy ul. Dąbrowa. Wkrótce obok niego powstanie nowy dyskont, który ułatwi mieszkańcom codzienne zakupy. Spokojne otoczenie dzielnicy, bliskość lasu, łatwy dojazd do centrum nowobudowaną trasą uniwersytecką, pełna infrastruktura miejska oraz niewielka odległość od wielu firm zlokalizowanych w parku przemysłowym to najczęstsze argumenty stanowiące o zakupie mieszkań w tym rejonie miasta. 

 Klientów zainteresowanych ofertą mieszkań w pierwszym etapie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie inwestycji Leśna Ostoja.