Chodkiewicza

Bydgoszcz, Leśne
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511-457-633
notatnik drukuj ofertę

Mieszkanie w kamienicy na osiedlu Leśnym.

Po pełnej rewitalizacji, w kameralnym budynku powstało kilkanaście mieszkań dostosowanych do współczesnych wymagań. Unikatowe elementy poddane zostały renowacji lub – w przypadku, gdy ich stan na to nie pozwalał - zinwentaryzowane i zrekonstruowane. Kamienica wyróżnia się niebanalną architekturą oraz zdobieniami, między innymi w postaci wykuszu zwieńczonego kopułą zdobiącego naroże kamienicy.

Sąsiedztwo budynku z  Filharmonią, Teatrem Polskim oraz Ogrodem Botanicznym sprawia, że mieszkańcy będą mogli spędzać wolny czas w otoczeniu sztuki lub na świeżym powietrzu ciesząc się bliskością natury.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyMI/CH/2B
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa32
piętroparter / 3
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi1
wystawa okienW
statusAKTUALNA
W skład mieszkania wchodzi:
  • salon z aneksem kuchennym
  • łazienka
  • korytarz
powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Agata Osendowska
511-457-633
agata@mertis.pl
Marta Tkaczyk
511-441-003
marta@mertis.pl