Park nad Kanałem

Bydgoszcz, Wilczak
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511 457 588
notatnik drukuj ofertę

Park nad Kanałem

Park nad Starym Kanałem Bydgoskim jest miejscem wyjątkowym ze względu na swoją historię oraz olbrzymie walory przyrodnicze, mieszkańcy nowej inwestycji będą codziennie mogli cieszyć się bliskością tego malowniczego zakątku Bydgoszczy. Miejsce to daje wiele możliwości spędzania czasu wolnego, nie tylko dla wielbicieli romantycznych spacerów, ale również dla zwolenników aktywnego spędzania czasu. Na terenie Parku znajduję się siłownia zewnętrzna, plac street workout oraz korty tenisowe. Plac zabaw dla dzieci również znajduje się na terenie parku co sprawi, że rodziny z dziećmi będą czuły się tu idealnie.

Wszystkie lokale mieszkaniowe zaprojektowano z troską o ergonomiczną przestrzeń i łatwą aranżację. Duże przeszklenia oraz efektowne balkony nadadzą zabudowie nowoczesnego i eleganckiego charakteru, a stonowana kolorystyka elewacji i ciekawy układ bryły sprawiają, że budynek oraz otaczające je zabudowa będą miały spójny charakter.

Inwestycja nad Kanałem to propozycja dla osób, które cenią sobie spokój, kameralność, zielone otoczenie, przy jednoczesnej bliskości miasta.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyPR/NK/2.19
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa92
piętro4 / 5
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi5
powierzchnie dodatkowebalkon,
statusSPRZEDANA
planowany termin oddania2021

W skład mieszkania wchodzi:

  • Komunikacja
  • Pokój dzienny z aneksem kuchennym
  • Pokój
  • Pokój
  • Pokój
  • Pokój
  • Garderoba
  • Łazienka

Balkon: 14,50 m2

powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
52 554-50-86
marcin@mertis.pl