Activ Park II, nowoczesne mieszkanie w Fordonie.

notatnik drukuj ofertę

Activ Park II będzie budynkiem kameralnym z nowoczesną architekturą, zlokalizowanym w sąsiedztwie lasu. Będzie to inwestycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca z jednocześnie rozbudowaną w pobliżu infrastrukturą.

Osoby kupujące mieszkania w mieście często mówią o potrzebie posiadania choć namiastki ogrodu. Inwestycja Activ Park II powstaje właśnie z myślą o tych, którzy tęsknią za odpoczynkiem pod gołym niebem i dostępem do prywatnej, otwartej przestrzeni. Tarasy widokowe na dachu dla mieszkańców najwyższej kondygnacji oraz mieszkania na parterze z ogródkami zapewnią kawałek własnej zieleni. Jest wiele sposobów na ich aranżacje. Dla jednych wymarzone będzie miejsce do organizacji spotkań w gronie najbliższych, inni wybiorą azyl w otoczeniu kwiatów i krzewów. Wszystko to zależy od potrzeb, oczekiwań i fantazji.

Na trzech piętrach znajdować się będą mieszkania w metrażach od 35 m2 do 76 m2.

Budynek będzie wyposażony w nowoczesną windę, a na kondygnacji -1 znajdować się będzie hala garażowa oraz komórki lokatorskie.


W skład mieszkania wchodzi:

  • Hol
  • Łazienka
  • Salon z aneksem kuchennym
  • Pokój

Balkon: 11,85 m2
Balkon: 5,15 m2

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

Activ Park II
Bydgoszcz, Fordon
symbol oferty: BL/AP/C1.15a

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
525 545 085

symbol ofertyBL/AP/C1.15a
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa37
piętro2 / 5
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi2
powierzchnie dodatkowebalkon, taras,
statusREZERWACJA
planowany termin oddania2021

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Marcin Monarcha
525 545 085
marcin@mertis.pl
Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl