Cascada na Bartodziejach - nowe mieszkania w Bydgoszczy przy Gajowej 74

Gajowa 74 to adres którym powinni zainteresować się poszukiwacze mieszkań inwestycyjnych oraz fani Bartodziejów i dużych tarasów. Cascada na Bartodziejach oferuje swoim klientom to co aktualnie poszukuje rynek - pożądane metraże, rozsądna cenę i przestrzeń za oknem.

Cascada to premierowy projekt, który ujrzy światło dziennie jeszcze jesienią 2019 roku. W najnowszej architektonicznej odsłonie oferować będzie 57 mieszkań o metrażach od 32 do 120 mkw z możliwością łączenia w większe układy.  Budynek stanie przy ul. Gajowej 74 w sąsiedztwie Atrium Park - nowoczesnego i stylowego osiedla jakie zostało ukończone w 2017 roku a które rozpoczęło intensywną zabudowę tej części osiedla Bartodzieje. 
Cascada jest drugą inwestycją z trzech jaka powstanie przy ul. Gajowej w tym miejscu.

Cechą charakterystyczną Cascady jest jej "schodkowana" architektura dzięki której na ostatnich kondygnacjach powstają mieszkania  imponującymi tarasami od strony południowo-wschodniej.  Ofertą mieszkań przy Gajowej 74 zainteresowani są głównie fani Bartodziejów, którzy cenią sobie walory tego osiedla - dobra komunikację, pełną infrastrukturę  Drugą grupa klientów których przyciąga Cascada są drobni inwestorzy, poszukujący niewielkich układów mieszkań pod inwestycję. W swojej ofercie projekt posiada świetne pod kątem inwestycyjnym, małe mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 32 m2.