Dream Park - pierwsza mieszkaniowa klasa wyższa w Osielsku.

Dream Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na pograniczu Bydgoszczy i Osielska, oferująca wyjątkowe ciekawe mieszkania dla pasjonatów światła, przestrzeni i wysokiej jakości budownictwa.

Osielsko jest powoli traktowane przez rynek jak jedna z dzielnic Bydgoszczy. Szybki dojazd do centrum sprawia, że wiejskie tereny i pola, zamieniają się w osiedla mieszkaniowe, również wielorodzinne. Dream Park realizowany przy ulicy Kąkolowej jest przykładem takiej inwestycji. Zamierzeniem projektantów było stworzenie produktu, który jakością, klasą i architekturą będzie mógł konkurować z inwestycjami położonymi znacznie bliżej centrum w tzw, "prestiżowych lokalizacjach"

Plan ten został zrealizowany bardzo dobrze i całkiem nieźle przyjęty przez rynek. Pierwszy etap Dream Parku sprzedał w 50% na etapie zamkniętego stanu surowego co jak na klasę premium w podmiejskiej lokalizacji jest bardzo dobrym wynikiem. Klientów do zakupu przekonywał wysoki standard wykonania, duża ilość imponujących przeszkleń oraz wizjonerskie podejście inwestorów, którym bardzo zależało na zbudowaniu pozytywnego wizerunku firmy i reputacji jako dewelopera. 

Co wyróżnia Dream Park na tle konkurencji ? Na pewno architektura z nieco większym rozmachem, lepsze przestrzenie i wyższa jakość niż dotychczas w tej lokalizacji była oferowana przez deweloperów. Mieszkania 2-pokojowe mają przeciętnie koło 50 mkw, 3 pokojowe ponad 70 mkw. To znacznie większe powierzchnie niż te które mamy do dyspozycji w mieście lub konkurencyjnych inwestycjach. Tak skrojona oferta przyciągnęła również klientów poszukujących nieruchomości z nieco wyższej półki i liczących się z większym wydatkiem. 

Planowane  zakończenie pierwszego etapu Dream Parku przypada na wiosnę 2020. Aktualną ofertę mieszkań w inwestycji Dream Park znajdziecie tutaj a wszystkich zainteresowanych obejrzeniem mieszkań na żywo zapraszamy na budowę.