Kolorowe Garbary - oferta inwestycyjna w centrum Bydgoszczy

Małe mieszkanie w centrum to najczęściej poszukiwana oferta przez klientów inwestujących kapitał w nieruchomości pod wynajem. Mieszkań tych jednak zawsze jest mało, sprzedają się na wczesnym etapie realizacji i trzeba na nie długo czekać. Tym razem mamy ofertę która ma sporo małych mieszkań, idealnych pod wynajem, jest w ścisłym centrum Bydgoszczy i będzie już za rok!

Kolorowe Garbary to inwestycja skrojona na potrzeby inwestorów poszukujących kawalerek i małych mieszkań - zarówno pod wynajem okazjonalny jak i krótkoterminowy. Struktura mieszkań pozwala również na aranżację lokali pod wynajem studencki na pokoje. nadają się do tego nawet najmniejsze mieszkania o powierzchni poniżej 40 mkw. Dlatego jeśli szukasz małego mieszkania pod inwestycję w lokalizacji, która zawsze cieszyć się będzie popytam najemców to koniecznie poznaj ofertę inwestycji Kolorowe Garbary. W przeciwieństwie do wielu innych inwestycji, klienci nie są zmuszeni do zakupu miejsca w hali garażowej, co jeszcze bardziej ułatwia decyzję i zachęca do zainwestowania. 

Ważnym atutem inwestycji jest charakterystyczne położenie budynku. Mimo centralnej lokalizacji, tuż przy Rondzie Grunwaldzkim, blok jest schowany w zacisznym miejscu w drugiej linii zabudowy, co sprawia że jest bardzo wyciszony akustycznie. Dodatkowo mieszkania parterowe będą posiadać ogródki. Przewidziano również przestronną rowerownię którą doceni młode pokolenie mniej zmotoryzowanych mieszkańców.

Jeśli szukasz mieszkania idealnego pod katem wynajmu lub pierwszego mieszkania dla swoich dzieci, lub po prostu małego mieszkania w ścisłym centrum Bydgoszcz - koniecznie sprawdź ofertę Kolorowe Garbary