Nowe mieszkania w Bydgoszczy - jesienne premiery 2015

Wraz z nadejściem jesieni pojawiło się kilka nowych inwestycji deweloperskich. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi propozycjami mieszkaniowymi.

Pierwszą inwestycją, której sprzedaż ruszyła jesienią to Osiedle Delta na Czyżkówku. Inwestycja składa się z trzech budynków dwupiętrowych. Do dyspozycji klientów są mieszkania o kompaktowych metrażach 30-40 mkw oraz typowe układy wybierane przez rodziny 50-60 mkw z 3 i 4 pokojami. Miejsca postojowe będą w formie indywidualnych garaży. Zaletą inwestycji jest świetna rozwiązana przestrzeń w mieszkaniach oraz pełna dostępność oferty w kredycie Mieszkania dla Młodych.

Osiedle Delta - Bydgoszcz, Czyżkówko

Inwestycją Delta powinni się również zainteresować inwestorzy szukających kompaktowych mieszkań pod wynajem. Delta oferuje sporo takich mieszkań. Dodatkową zaletą inwestycji jest bliskość w okolicy dwóch dużych pracodawców tj. Atosa i Pesy, przez co możemy liczyć na spore zainteresowanie potencjalnych najemców tą lokalizacją.

Kolejną premierą jest pierwszy etap Osiedla Filmowego na Kapuściskach. Wg aktualnego projektu będzie to prawdopodobnie największy budynek mieszkalny realizowany w ostatnich latach w Bydgoszczy, Docelowo na 6 kondygnacjach pomieścić ma ponad 170 mieszkań. W swojej ofercie inwestycja posiada bardzo szeroką ofertę mieszkań - od kawalerek 24 mkw jak po duże mieszkania ok 85 mkw. Bogata oferta lokali, przystępna cena oraz dobrze skomunikowana, perspektywiczna lokalizacja sprawią, że inwestycja zapewne będzie się cieszyć zainteresowaniem klientów poszukujących solidnego, energooszczędnego budownictwa w rozsądnej cenie nawet poniżej limitów programu Mieszkania dla Młodych

Osiedle Filmowe - Bydgoszcz, Kapuściska

Nową inwestycją realizowaną również na Kapuściskach jest Osiedle Karo. To kameralny budynek dwupiętrowy w kształcie "kopniętej litery U", o ciekawej, nowoczesnej architekturze. W ofercie Karo znajdą się mieszkania od 30 do 66 metrów z możliwością ich łączenia w większe układy. Zaletą mieszkań w tej inwestycji będą duże balkony i tarasy oraz modne okna do podłogi. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli również pomieszczenia gospodarcze, tradycyjne garaże oraz zadaszone miejsca parkingowe. Oferta będzie dostępna w programie Mieszkania dla Młodych

Po przeciwnej stronie Bydgoszczy powstaje kolejna premierowa inwestycja, tym razem na Błoniu. 7 kondygnacyjny budynek o trafnej nazwie Panorama oferować będzie mieszkania od ok. 30 do ok 80 mkw - również 2 poziomowe. Dzięki ulokowaniu na zboczu błonia zapewni ładny widok na panoramę miasta - stąd inspiracja do nazwania inwestycji w ten sposób.
Panorama również oferuje zakres cenowy pozwalający zakupić niektóre mieszkania w programie MdM.