Wprowadzamy do oferty cztery osiedla nowych domów jednorodzinnych w Bydgoszczy

Lato do dobry moment na poszukiwanie nowego domu jednorodzinnego. W swojej ofercie posiadamy aktualnie cztery lokalizacje z osiedlami nowych domów jednorodzinnych w Bydgoszczy. Tak szeroka oferta to dobry moment aby wybrać najlepsze propozycje domów idealnie spełniających potrzeby rodziny.

Klientom poszukującym nowych domów w Bydgoszczy zaproponować możemy kilka ciekawych lokalizacji z domami. Pierwszą propozycją są dwa nowe domy na Górzyskowie. Górzyskowo to niezwykle ciekawa, popularna i dobrze skomunikowana dzielnica Bydgoszczy. Dominującą ofertą mieszkaniową na Górzyskowie są nowe, kameralne bloki z mieszkaniami. Ze względu na popularność Górzyskowa ceny w tym miejscu są dość wysokie na tle innych dzielnic w Bydgoszczy. Rzadko również spotyka się domy na sprzedaż. Dlatego oferta nowych domów przy Gołębiej jest ciekawą propozycją i świetną alternatywą wobec większego mieszkania.

Innym niezwykle ciekawym projektem z nowymi domami w Bydgoszczy jest osiedle Family Garden przy ul. Indyczej. Zwarte, zamknięte osiedle w bezpiecznej części Bydgoszczy dedukujemy rodzinom z dziećmi. Projekt ten zakłada stworzenie małej społeczności dwunastu rodzin z dziećmi. Ciekawy projekt spełniający oczekiwania klientów aktywnych zawodowo, chcących mieszkać w domu w dobrze skomunikowanej części miasta oraz zapewnić dzieciom bezpieczne i przyjazne otoczenie wśród rówieśników. 

Dla klientów oczekujących spokojnego zamieszkiwania z dala od sąsiadów i ruchu samochodowego przygotowaliśmy projekt domu bliźniaczego na Miedzyniu. To trzeci etap projektu domów Zielony Miedzyń, tym razem zrealizowany na bazie atrakcyjnego projektu Willa Julia.

Projekt ten również będzie podstawą realizacji osiedla domów Leśna Aleja planowanego na górnym Miedzyniu w 2019 roku.