Nowe apartamenty na Skrzetusku

notatnik drukuj ofertę

Nowa inwestycja na Bydgoskim Skrzetusku, to nowoczesny minimalistyczny budynek, który w swojej ofercie posiada 50 dobrze zaprojektowanych mieszkań. Wszystkie lokale mieszkaniowe zaprojektowano z troską o ergonomiczną przestrzeń i łatwą aranżację. Duże przeszklenia oraz efektowne balkony nadadzą zabudowie nowoczesnego i eleganckiego charakteru, a stonowana kolorystyka elewacji i ciekawy układ bryły budynku sprawią, że inwestycja oraz otaczająca ją zabudowa będą miały spójny charakter.

Przestrzeń mieszkaniową powiększą przestronne loggie, oraz tarasy, z których roztaczać się będzie widok na całą okolicę. Osiedle zlokalizowane w ścisłym centrum, jednak przy cichej i spokojnej ulicy, co pozwoli korzystać z miejskich wygód jednocześnie ciesząc się ciszą i bezpieczeństwem oraz najwyższym komfortem mieszkania.  Tereny wokół oraz obecność rzeki stanowić będą idealny kierunek dla wieczornych spacerów a różnorodność pobliskiej  komunikacji pozwoli na szybkie dotarcie do każdego punktu w mieście.

         


W skład mieszkania wchodzi:

  • salon z aneksem kuchennym
  • łazienka

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

Apartamenty Chopina
Bydgoszcz, Skrzetusko
symbol oferty: AR/CH/0.2

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
511 457 588

symbol ofertyAR/CH/0.2
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa32
piętroparter / 4
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi1
statusSPRZEDANA
planowany termin oddania2020

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 086
marcin@mertis.pl