Nowa kawalerka na Bartodziejach

notatnik drukuj ofertę
Osiedle tworzą trzy unikatowe budynki: dwa szesnastopiętrowe i jeden siedmiopiętrowy. Elewacja apartamentowców w kolorystyce klasycznej bieli z domieszką grafitu.
Minimalistyczna architektura, kolorystyka budynków oraz proste i zarazem nieoczywiste bryły powodują, że inwestycja prezentuje się stylowo, tworząc jednocześnie komfortowe i doskonale usytuowane miejsce do życia dla przyszłych mieszkańców. Komunikacja miejska w postaci kilku linii autobusowych i tramwajowych w zasięgu ręki oraz bliskość głównych węzłów komunikacyjnych Bydgoszczy dopełnia obraz komfortowej codzienności. 

Oferowane mieszkania są funkcjonalnie rozplanowane, a ich przejrzysty układ ułatwia aranżację przestrzeni. Szeroka gama metraży gwarantuje wybór powierzchni odpowiadających zróżnicowanym oczekiwaniom klientów. Eleganckie wnętrza klatek schodowych i korytarzy zostaną wykończone z ponadczasowym smakiem i charakterem dzięki zastosowaniu drewna i kamienia. Najwyższej jakości materiały i przemyślane rozwiązania mają zapewnić komfort i luksus przyszłych mieszkańców. Ogromnym atutem są niewątpliwie duże tarasy i loggie przynależne do mieszkań na wyższych piętrach oraz przestronne ogródki na parterze. 

Klasyczne rozwiązania stosowane w apartamentowcach takie jak całodobowa ochrona, monitoring i cichobieżne windy wzbogacono o wewnętrzną salę zabaw dla dzieci, która została stworzona z myślą o rodzinach z dziećmi. Sala będzie wyposażona m. in. w basen z kulkami, zjeżdżalnie oraz zabawki. Dodatkowo w przestrzeni osiedla powstanie zewnętrzny plac zabaw oraz strefa barbecue. Na osiedlu pojawi się starannie wyselekcjonowana zieleń, tworząca wspaniałe otoczenie między budynkami oraz specjalne zejścia w kierunku rzeki, które umożliwią mieszkańcom spędzanie wolnego czasu i relaks bezpośrednio nad wodą. 
 
W skład mieszkania wchodzi:
  • przedpokój
  • salon z aneksem
  • łazienka

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

Aura Towers, Budynek A
,
symbol oferty: JH/AT/A27

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
525 545 085

symbol ofertyJH/AT/A27
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa31
piętro2 / 7
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi1
wystawa okienZ
statusAKTUALNA
planowany termin oddania2022

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Marcin Monarcha
525 545 085
marcin@mertis.pl
Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl