Nowe 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej na Miedzyniu

notatnik drukuj ofertę
Osiedle wyróżnia się przede wszystkim nowoczesną architekturą oraz różnorodnością układów. Do wyboru klientów pozostaje 7 rodzajów segmentów, dzięki czemu każdy może znaleźć idealny lokal mieszkalny dla siebie. Wszystkie segmenty  zaprojektowane zostały jako połączenie elegancji i prostoty a układy pomieszczeń będą dostosowane do potrzeb przyszłych mieszkańców dbając o możliwość ciekawej i funkcjonalnej aranżacji. 

Większą część osiedla będą stanowiły budynki dwulokalowe do wyboru: jedno- lub dwupoziomowe z ogródkiem, garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym (segmenty A, B, G). 
Segmenty C i D to dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem i garażem. Kolejne dwa segmenty stanowią domki szeregowe z garażem oraz ogrodami sąsiadującymi ze strugą. 

W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców teren całego kompleksu mieszkaniowego zostanie ogrodzony. Na terenie osiedla powstaną dwie drogi wewnętrzne co zapewni łatwe przemieszczanie się samochodami, rowerami oraz pieszo. W pobliżu znajdują się sklepy, przystanek komunikacji miejskiej, szkoła podstawowa oraz powstaje nowe przedszkole. Inwestycja znajduje się tylko 6 km od ścisłego centrum miasta.

W skład mieszkania wchodzi:
parter:
  • wiatrołap
  • WC
  • salon a aneksem
piętro:
  • komunikacja
  • łazienka
  • pokój
  • schody
  • pokój
Taras: 9,00 m2
Ogród: 24,53 m2
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

Awangarda IV Miedzyń
Bydgoszcz, Miedzyń
symbol oferty: BL/AW/D07

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
511 441 003

symbol ofertyBL/AW/D07
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa75
piętro1 / 1
kuchniaANEKS KUCHENNY,Z OKNEM
liczba pokoi3
powierzchnie dodatkowetaras, ogródek,
wystawa okienW-Z
statusAKTUALNA
planowany termin oddania2023

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Marta Tkaczyk
511 441 003
marta@mertis.pl
Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl