"Balaton"- to nowoczesny, dziesięciopiętrowy budynek charakteryzujący się atrakcyjną, kaskadową zabudową. Składać się będzie z 114 apartamentów o różnych powierzchniach i układach.
Mieszkania posiadać będą ogródki, loggie lub przestronne tarasy. Ponadto w każdym lokalu znajdą się wielkoformatowe okna, przez które  można będzie podziwiać piękny park nad  Balatonem. Na uwagę zasługują również ponad przeciętne wysokości- na wszystkich kondygnacjach po 270 zm.
Budynek zaopatrzony zostanie również w cichobieżne windy, umożliwiające poruszanie się po wszystkich kondygnacjach, a także spory dwupoziomowy parking samochodowy.
Unikalna lokalizacja na Bartodziejach, w parku nad Balatonem zapewnia przestrzeń do wypoczynku i rekreacji.

Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni całodobowa ochrona oraz stylowe antywłamaniowe drzwi z portalami. Do wyboru są trzy warianty wykończenia mieszkań : podstawowy, standard lub premium. Daje to możliwość dostosowania nieruchomości pod indywidualne potrzeby mieszkańców.

Zakończenie budowy i oddanie lokali do użytku planowane jest na 3 kwartał 2021 roku.

 


W skład nieruchomości wchodzi :

  • Salon
  • Kuchnia
  • Łazienka
  • Loggia

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

Balaton
Bydgoszcz, Bartodzieje
symbol oferty: AI/BA/021

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
525 545 085

symbol ofertyAI/BA/021
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa35
piętro3 / 10
kuchniaODDZIELNA
liczba pokoi1
powierzchnie dodatkowebalkon,
wystawa okienZ
statusSPRZEDANA
planowany termin oddania2021

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Marcin Monarcha
525 545 085
marcin@mertis.pl
Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl