Dom w Niemczu

Osielsko, Niemcz
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511 457 588
Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w Niemczu. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi - dla osób które cenią przestrzeń i wygodę na równi z bezpieczeństwem i spokojem. Lokalizacja w zacisznej części Niemcza gwarantuje mieszkańcom wytchnienie, a z drugiej strony pozwala na szybki i łatwy dojazd do oddalonej o niecałe 10 km Bydgoszczy.

Doskonale zaprojektowana przestrzeń domów wolnostojących. Funkcjonalny układ w połączeniu z nowoczesnym designem oraz szczególną dbałością o detale. Do budowy zostaną wykorzystane wyłącznie wysokiej klasy materiały budowlane i wykończeniowe. Domy będą wyposażone między innymi w inteligentne sterowanie ogrzewaniem, energooszczędne okna trzyszybowe oraz drzwi wejściowe klasy premium. 

Powierzchnia ok. 160 mkw stanowi najbardziej komfortową wielkość do zamieszkania. Przestronna i jasna przestrzeń dzienna, cztery sypialnie z łazienką i garderobą oraz starannie zaprojektowana komunikacja pomiędzy pokojami sprawia, że korzystanie z domu będzie naprawdę komfortowe. Każdy dom posiada przestronny taras oraz połączone z budynkiem dwa miejsca garażowe. Ogród otaczający dom będzie idealnym miejscem do komfortowego wypoczynku, a zielona okolica zachęca do spacerów i aktywnego spędzania wolnego czasu. 

Położenie osiedla gwarantuje również dostęp do wszystkiego, czego mieszkańcy potrzebują każdego dnia. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, centrum usługowo-handlowe z licznymi sklepami, cukiernią i restauracją. 
 

LISTA OFERT

FILTRUJ
symbol cena pow. pokoi piętro balkon/taraskuchniarzut status  
OM/DW/02 zamów wycenę 160 m2 6 0/1 0 m2 / 0 m2ANEKS KUCHENNY REZERWACJA  
OM/DW/01 zamów wycenę 160 m2 6 /1 0 m2 / 0 m2ANEKS KUCHENNY AKTUALNA notatnik

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej inwestycji udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 085
marcin@mertis.pl