Lokal użytkowy przy ulicy Fordońskiej 4

notatnik drukuj ofertę
Garbary 5 to prestiżowa inwestycja powstająca w samym sercu Bydgoszczy. Stylowe apartamenty powstaną kilkaset metrów od Opery, Multikina, Wyższej Szkoły Gospodarki oraz słynnej Wyspy Młyńskiej. Budynek otaczają tereny zielone, które zachęcają do aktywnego wypoczynku czy spacerów z przyjaciółmi i rodziną. Ponadto okolica usłana jest centrami sztuki i kultury, oraz wieloma urokliwymi miejscami spotkań. 

Piękna elewacja i funkcjonalne wykończenie to cechy wyróżniające Garbary 5. Budynek będzie w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Precyzyjne wykończenie i subtelne barwy sprawiają, że budynek będzie prezentował się lekko i nowocześnie. Zastosowane najnowsze rozwiązania budowlane, zagwarantują wysoką izolacyjność akustyczną. 

W budynku zostaną estetycznie zaaranżowane części wspólne dla lepszego komfortu wspólnego mieszkania. W każdym segmencie przemieszczanie się pomiędzy piętrami zapewni nowoczesna winda. Na pięciu piętrach zaprojektowane zostały 162 nowoczesne lokale mieszkalne o różnych typach aranżacyjnych. Bogaty wybór lokali od 1- do 5- pokojowych, sprawi że inwestycja jest doskonała zarówno dla osób prywatnych, jak i atrakcyjna dla inwestorów. Mieszkania są w pełni funkcjonalne, ustawne oraz wyposażone w balkon lub taras. Dodatkowym atutem inwestycji jest podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. 

Garbary 5 to nowoczesny budynek w wyjątkowej lokalizacji. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się spokojnym życiem w komfortowym otoczeniu począwszy od wysokiego standardu samych mieszkań, a skończywszy na unikatowej okolicy centrum miasta. Poczuj wyjątkowy klimat tego miejsca i zamieszkaj w Garbary 5. 

 

W skład lokalu wchodzą:

  • Sala usług: 101,34 m2
  • WC: 2,24 m2

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

Garbary 5
Bydgoszcz, Okole
symbol oferty: CO/GR/LU/08

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
525 545 086

symbol ofertyCO/GR/LU/08
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa103
piętroparter
wystawa okienPŁD-Z
statusREZERWACJA
planowany termin oddania2022

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Marcin Monarcha
525 545 086
marcin@mertis.pl
Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl