Nowa Wenecja

Bydgoszcz, Śródmieście
Świętej Trójcy 8

Wyjątkowa, unikatowa i niezwykle prestiżowa inwestycja z apartamentami w ścisłym centrum Bydgoszczy nad brzegiem rzeki Młynówki, przy Wyspie Młyńskiej. Apartamenty Nowa Wenecja to najwyższa jakość budownictwa oraz unikatowy charakter wyjątkowej lokalizacji.

Nowa Wenecja to pierwsze w Bydgoszczy apartamenty klasy High-End. Wyjątkowa, unikatowa i niezwykle prestiżowa inwestycja klasy premium z apartamentami w ścisłym centrum Bydgoszczy.

Apartamenty Nowa Wenecja to najwyższa jakość budownictwa oraz unikatowy charakter wyjątkowej lokalizacji.

To pierwszy od wielu lat nowy budynek mieszkalny jaki zostanie zrealizowany w pierwszej linii brzegowej bydgoskiej Wenecji. Powstanie tuż nad brzegiem rzeki Młynówki, a z okien rozciągać się będzie widok na Wyspę Młyńską. Projekt obejmuje rewitalizację sąsiednich budynków oraz rozpoczyna gentryfikację staromiejskiego obszaru nadrzecznego Bydgoszczy. To jedno z najpiękniejszych miejsc w mieście, a dodatkowo staje się najbardziej prestiżowe.

Inwestycja powstanie na narożnikowej działce przy ul. Świętej Trójcy 8, pomiędzy zabytkową rafinerią Augusta Frankego a starą farbiarnią Wilhelma Koppa. Od Wyspy Młyńskiej dzieli nas zaledwie kilka kroków. Wystarczy przejść po kładce Krzysztofa Klenczona. Na wprost okien apartamentów zobaczymy piękną, nową Marinę, Operę Nova oraz odnowione Młyny Rothera. Ogromnym atutem jest lokalizacji jest też bliskość całej śródmiejskiej infrastruktury takich jak najlepsze restauracje, kawiarnie, winiarnie, kluby oraz najważniejsze ośrodki kultury.

Budynek zaprojektowano tak, aby przy zachowaniu nowoczesnej, modnej architektury idealnie wkomponował się w zabytkowe otoczenie w jakim się znajdzie. Piękno tego projektu i jego idealne wkomponowanie w miejską tkankę doskonale widać na przygotowanych wizualizacjach. Jest spójny z postindustrialnym sąsiedztwem Wyspy Młyńskiej.

Czerwona cegła w połączeniu z metalem i szkłem stanowić będą konglomerat dawnego stylu i nowoczesności. Część elementów budynku oraz jego wnętrza będą zrealizowane z wykorzystaniem odzyskanych, zabytkowych materiałów budowlanych, które po oczyszczeniu nadadzą mu wyjątkowości i niespotykanego charakteru. Elementy zabytkowe w połączeniu z najnowszymi technologiami budowlanymi mają stać się dumą nowych właścicieli budynku i oczarowywać ich gości.

Sam budynek będzie mieć powierzchnię około 840m2. W parterze przewidujemy jeden lub dwa lokale usługowe na sprzedaż. Idealnie wkomponowałaby się tam elegancka włoska restauracja lub kawiarnia. Mogą tam powstać również prestiżowe biura. Mieszkania w tym obiekcie, również świetnie nadają się pod nieuciążliwą działalność typu notariat, biuro projektowe czy też kancelaria prawna. Parking dostępny na Wyspie Młyńskiej pod Młynami Rothera oraz spora liczba miejsc postojowych na ul. Świętej Trójcy na pewno będą dużym atutem dla lokali usługowych w tym budynku. Mieszkańcy apartamentowca będą mieli zapewnione własne miejsca postojowe w hali garażowej pod budynkiem. Hala garażowa będzie przystosowana do nisko zawieszonych sportowych samochodów oraz pojazdów elektrycznych.

Niezwykłym atutem jaki oferuje projekt jest piękny, zielony taras na dachu. Jego stworzenie wynika z wymogu zapewnienia powierzchni biologicznie czynnej, jednak w praktyce oznacza on niezwykłą atrakcję i miejsce relaksu dla mieszkańców. Taras zostanie wyłożony deskami kompozytowymi oraz posiadać będzie automatyczny systemem nawadniający. Robot koszący trawę zadba o nienaganny wygląd trawnika.

Willa zaoferuje mieszkańcom kilka ciekawych rozwiązań i udogodnień. Poza tak oczywistymi jak klimatyzacja czy ogrzewanie podłogowe, rozważamy wprowadzenie np. bez kluczowego dostępu za pomocą smartfonów lub odcisku palca, automatycznie zamykane w czasie deszczu, eleganckie okna aluminiowe oraz balustrady z szybami weneckimi. Na życzenie klientów mieszkania możemy doposażyć w inne dodatki jakie oferują inteligentne systemy zarządzania budynkami.

W inwestycji według projektu przewidziane jest dziewięć mieszkań. Ich powierzchnia będzie uzależniona od potrzeb nabywców. Również układ pomieszczeń i ich wielkość, rodzaje i rozmieszczenie instalacji czy liczba łazienek zależeć będą od indywidualnych preferencji kupujących. To projekt wyjątkowy, częściowo szyty na miarę, więc na miarę możliwości jakie daje nam projekt budowlany pozostajemy elastyczni  i otwarci na pomysły oraz sugestie.

To, co będzie wyróżniać naszą inwestycję to na pewno inna filozofia. Ten budynek nie ma być kompromisem, nie ma być dla każdego. Nie musi się wpisywać w popularne trendy mieszkaniowe ponieważ dedykowany jest dla niezwykle wąskiej, wyjątkowej grupy odbiorców. Posiadanie apartamentu w Nowej Wenecji będzie wyróżnieniem.

zadzwoń i poznaj szczegóły
525 545 086

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

Lista ofert w inwestycji Nowa Wenecja

FILTRUJ
symbol cena pow. pokoi piętro balkon/taraskuchniarzut status  
HE/NW/09 zamów wycenę 64 m2 3 3/3 3 m2 / 0 m2ANEKS KUCHENNY WYCOFANA notatnik
HE/NW/08 zamów wycenę 68 m2 3 3/3 6 m2 / 0 m2ANEKS KUCHENNY WYCOFANA notatnik
HE/NW/07 zamów wycenę 43 m2 2 3/3 3 m2 / 0 m2ANEKS KUCHENNY WYCOFANA notatnik
HE/NW/06 zamów wycenę 69 m2 3 2/3 4 m2 / 0 m2ANEKS KUCHENNY WYCOFANA notatnik
HE/NW/05 zamów wycenę 75 m2 3 2/3 7 m2 / 0 m2ANEKS KUCHENNY WYCOFANA notatnik
HE/NW/04 zamów wycenę 53 m2 2 2/3 4 m2 / 0 m2ANEKS KUCHENNY WYCOFANA notatnik
HE/NW/03 zamów wycenę 69 m2 3 1/3 4 m2 / 0 m2ANEKS KUCHENNY WYCOFANA notatnik
HE/NW/02 zamów wycenę 75 m2 3 1/3 7 m2 / 0 m2ANEKS KUCHENNY WYCOFANA notatnik
HE/NW/01 zamów wycenę 53 m2 2 1/3 4 m2 / 0 m2ANEKS KUCHENNY WYCOFANA notatnik

Lokalizacja Nowa Wenecja

Galeria wizualizacji Nowa Wenecja

zalety inwestycji

TelefonTAK
InternetTAK
Telewizja kablowaTAK
Winda w nieruchomościTAK
Ogrzewanie centralneTAK
Ogrzewanie podłogoweTAK
WideofonTAK
Udogodnienia dla inwalidówTAK
Hala garażowaTAK
Ogrzewanie gazowe - wspólna kotłowniaTAK
MonitoringTAK
Komórki lokatorskieTAK

szczegóły inwestycji

KrajPOLSKA
WojewództwoKUJAWSKO-POMORSKIE
Powiatm. Bydgoszcz
GminaBydgoszcz
MiejscowośćBydgoszcz
Dzielnica - osiedleŚródmieście
UlicaŚwiętej Trójcy 8
Etap pracw trakcie przygotowania
TelefonTAK
Liczba budynków1
Liczba lokali9