Balaton

Bydgoszcz, Bartodzieje
Gajowa
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
525 545 085
notatnik drukuj ofertę

Balaton

"Balaton" - to nowoczesny, dziesięciopiętrowy budynek charakteryzujący się atrakcyjną, kaskadową zabudową. Składać się będzie z 114 apartamentów o różnych powierzchniach i układach.

Mieszkania posiadać będą ogródki, loggie lub przestronne tarasy. Ponadto w każdym lokalu znajdą się wielkoformatowe okna, przez które  można będzie podziwiać piękny park nad  Balatonem.

Budynek zaopatrzony zostanie również w cichobieżne windy, umożliwiające poruszanie się po wszystkich kondygnacjach, a także spory dwupoziomowy parking samochodowy.

Do wyboru są trzy warianty wykończenia mieszkań : podstawowy, standard lub premium. Daje to możliwość dostosowania nieruchomości pod indywidualne potrzeby mieszkańców.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyAI/BA/075
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa72
piętro3 / 10
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi3
powierzchnie dodatkowebalkon,
wystawa okienPŁD-W-Z
statusAKTUALNA
planowany termin oddania2021

W skład nieruchomości wchodzi :

  • Pokój dzienny z aneksem kuchennym
  • Dwie sypialnie
  • Łazienka
  • Loggia
powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Marcin Monarcha
525 545 085
marcin@mertis.pl
Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl