Dream Park II

Bydgoszcz, Osielsko
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511 457 588
notatnik drukuj ofertę

2-pokojowy apartament w Osielsku

Dream Park II zlokalizowany w malowniczym zakątku Osielska to inwestycja unikatowa w każdym detalu. Wyjątkowe miejsce dla każdego kto poszukuje luksusowego standardu życia, gdzie przestrzeń i natura idą w parze z bliskością dużego miasta.

Charakterystycznym elementem budynku jest ponadprzeciętny udział przeszklenia, co dzięki dużej powierzchni okien zapewni dominujący dostęp światła słonecznego. Jednocześnie pozwala to na uzyskanie optycznego powiększenia przestrzeni, przez co mieszkania będą wydawać się jeszcze większe. Przestronne, efektowne tarasy nadadzą zabudowie nowoczesnego i eleganckiego charakteru, oraz stanowić będą miejsce relaksu dla całej rodziny. 


W odległości zaledwie 800m od Dream Park znajduje się Leśny Park Kultury i Wypoczynku - największa spośród zielonych atrakcji turystycznych Bydgoszczy - idealne miejsce dla tych, którzy chcą odpocząć blisko natury, ale też spędzić czas aktywnie. 

Dream Park zapewni komfort miłośnikom ciszy i spokoju, osobom poszukującym przestrzeni rekreacyjnej a przede wszystkim tym, którzy doceniają ponadczasową jakość.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyDT/DPII/04
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa49
piętroparter / 3
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi2
wystawa okienPŁD
statusAKTUALNA

W skład mieszkania wchodzi:

  • hol - 8,99m2
  • salon z aneksem - 20,67m2
  • pokój - 11,18m2
  • łazienka - 6,24m2
  • ogródek - 26,54m2
powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl