Nowe 2-pokojowe mieszkanie na Szwederowie

notatnik drukuj ofertę
Avia to stylowe osiedle usytuowane w doskonałym punkcie miasta na Szwederowie. Do centrum Bydgoszczy dostaniemy się w kilka lub kilkanaście minut. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe, szkoły podstawowe, przedszkola, punkty usługowe, basen, sklepy spożywcze. Zaledwie kilometr dzieli osiedle od centrum handlowego Zielone Arkady.

Otoczenie zieleni i bliskość Puszczy Bydgoskiej, ścieżek rowerowych i pieszych szlaków rekreacyjnych pozwala z kolei korzystać z kameralnej atmosfery, spędzać aktywnie czas, jak i odpocząć po męczącym dniu.

Szeroka oferta metraży oraz ciekawe rozplanowanie przestrzenne mieszkań czynią ofertę Avii wyjątkowo atrakcyjną. Przestrzeń mieszkaniową powiększono o przestronne balkony, dzięki czemu mieszkańcy zyskają dodatkowe miejsce relaksu dla całej rodziny.
W skład mieszkania wchodzi:
  • Pokój z aneksem
  • Pokój
  • Łazienka
  • P. pokój
Balkon: 6,29 m2
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

Osiedle Avia
Bydgoszcz, Szwederowo
symbol oferty: MI/AV/B26

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
511 457 588

symbol ofertyMI/AV/B26
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa41
piętro1 / 2
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi2
powierzchnie dodatkowebalkon,
statusREZERWACJA

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 085
marcin@mertis.pl