Nowy dom bliźniaczy w Niemczu

notatnik drukuj ofertę
Osiedle nowych domów będzie składało się z 11 budynków o zabudowie bliźniaczej. To ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz. Osiedle powstaje z myślą o mieszkańcach ceniących sobie zarówno bliskość natury jak i doskonalą komunikację z centrum Bydgoszczy. 
Domy będą wyposażone między innymi w energooszczędne okna trzyszybowe, drzwi wejściowe klasy premium oraz inteligentne sterowanie ogrzewaniem budynku. 
Prywatne ogródki oraz przestronne sypialnie z balkonami pozwolą mieszkańcom na prywatny relaks. Okolica otoczona lasami, zapewni zarówno rekreację, jak i możliwość zorganizowania aktywnego odpoczynku.

Ponadto dzięki bliskości szkoły, sklepów i Centrum Handlowego mieszkańcy osiedla będą mieli możliwość połączenia rozrywki, handlu, zakupów oraz edukacji. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które wpisuje się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w dużych aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy. 

 

W skład domu wchodzi:

Parter:

  • Przedsionek
  • Przedpokój
  • Kuchnia
  • Salon+jadalnia
  • WC

Piętro

  • Przedpokój
  • Pomieszczeni techniczno gospodarcze
  • Łazienka
  • 3 pokoje

Garaż: 17,11 m2
Balkon: 4,18 m2

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

Kolonia Niemcz 2.0
Niemcz,
symbol oferty: OM/KN2/18

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
511 457 588

symbol ofertyOM/KN2/18
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa118
piętro / 1
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi4
powierzchnie dodatkowebalkon,
statusSPRZEDANA
planowany termin oddania2020

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 086
marcin@mertis.pl