Kolonia Niemcz

Niemcz,
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
525 545 085
notatnik drukuj ofertę

Nowoczesny dom bliźniaczy w Niemczu

W skład inwestycji wejdzie 10 nowoczesnych domów bliźniaczych jednorodzinnych. Prywatny ogródek z zadaszonym tarasem, a także przestronne sypialnie z balkonami i widok na sąsiadujące tereny zielone to nie jedyne atuty inwestycji. Rozwiązania architektoniczne łączące w sobie funkcjonalny układ i nowoczesny design, a także wysoka dbałość o detale zachwycą najbardziej wymagających mieszkańców. Bezpieczną przestrzeń dla całej rodziny, spokojny odpoczynek mieszkańców zapewni ogrodzony teren każdej z działek wraz z murkiem rozdzielającym sąsiadujące przestrzenie ogrodowe.

Na wyposażenie domów składać się będą między innymi energooszczędne okna trzyszybowe, energooszczędne drzwi wejściowe, energooszczędna brama garażowa dzięki czemu rachunki za energię zdecydowanie nie będą przekraczać budżetu właścicieli.

Osiedle zlokalizowane w Niemczu jest idealnym miejscem do zamieszkania. Tereny rekreacyjne zachęcające do aktywnego wypoczynku zapewniające relaks i komfort życia w otoczeniu zieleni i willowej zabudowy jednorodzinnej, przy jednoczesnej bliskości sklepów, centrum handlowego, przedszkoli, szkół oraz komunikacji miejskiej zapewniającej dogodny dojazd do Bydgoszczy sprawiają, że rodziny z dziećmi będą czuły się tu idealnie.

Ta inwestycja jest już zakończona i sprzedana.
Przejdź do listy aktualnych inwestycji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyOM/OR2/18
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa140
piętro / 1
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi5
wystawa okienP-PŁD
statusSPRZEDANA
planowany termin oddania2020

W skład domu wchodzi:

Parter:

  • Przedsionek
  • Pomieszczenie techniczno gospodarcze
  • Przedpokój
  • WC
  • Kuchnia
  • Salon+jadalnia

Piętro

  • Przedpokój
  • Łazienka
  • 4 pokoje

Garaż: 16,32 m2

powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Marcin Monarcha
525 545 085
marcin@mertis.pl
Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl