Kontakt

Zwarty, stabilny i zdyscyplinowany zespół to gwarancja doskonałej jakości pracy, obsługi klientów i dobrego przepływu informacji.  Od zawsze stawiamy na specjalizację i jakość a nie ilość, dlatego jest nas niewielu. Jednocześnie pracując z nami sam możesz wybrać czyj styl pracy najbardziej Ci odpowiada i z kim chcesz przejść swoją drogę zakupową na rynku deweloperskim. 

Zakup nowego domu lub mieszkania to wielkie wydarzenie w życiu każdego naszego klienta. Zdajemy sobie sprawę jak ważna to decyzja i jakie konsekwencje niesie ze sobą na lata. Dlatego ciągle inwestujemy zasoby w pracę i rozwój, aby stawać się każdego dnia najwyższej klasy konsultantami deweloperskimi jakich spotkasz na rynku. 
Mirka Monarcha

Mirka Monarcha

Specjalista rynku pierwotnego

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na Wydziale Prawa i Administracji. Swoje zamiłowanie do rynku nieruchomości rozpoczęła już na studiach. Posiada najdłuższy staż i jest najbardziej doświadczona w branży nieruchomości w naszym zespole. Zaczynała w 2006 roku od pracy agenta nieruchomości. Po ukończeniu studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim zdobyła licencję na obrót nieruchomościami. Dziś posiadając wiedzę o rynku wtórym i pierwotnym, jest jednym z najbardziej doświadczonych i najlepszych specjalistów na rynku inwestycji deweloperskich.

Pracując z Mirką oczekuj:

 • niecodziennego i fantazyjnego stylu pracy
 • nietypowego poczucia humoru
 • skutecznego, konkretnego i zdecydowanego działania
 • barwnej obsługi ij oryginalnego uroku osobistego

mirka@mertis.pl

tel.: 511 457 588

Marta Tkaczyk

Marta Tkaczyk

Doradca klienta

Absolwentka Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Doskonale zorganizowana i uśmiechnięta osoba, która właśnie rozpoczyna swoją karierę w branży nieruchomości. Otwarta na ludzi. Wierzy, że dobra komunikacja międzyludzka jest kluczem do sukcesu. Do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Pracując z Martą możesz liczyć na: 

 • nieprzeciętną i przyjazną obsługę klienta
 • pełne zaangażowanie w pomoc i działanie
 • kreatywne podejście do pracy z klientem

marta@mertis.pl

tel.: 511 441 003

Magdalena Czechowska

Magdalena Czechowska

Asystent działu sprzedaży

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych. Pozytywna osoba, chętnie nawiązująca nowe kontakty. W swojej pracy wykazuje się sumiennością i zaangażowaniem. Jej zadaniem jest pomagać klientom uzyskać podstawowe informacje oraz przekierować sprawy do odpowiedzialnych za poszczególne zadania osób w firmie.

Pracując z Magdą możesz liczyć na:

 • miłą rozmową i pozytywną atmosferę
 • zaangażowanie w realizowane zadania
 • szybkie i rzetelne informacje 

magda@mertis.pl

tel.: 525 545 085

Marcin Monarcha

Marcin Monarcha

Ekspert rynku deweloperskiego

Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami inwestycyjnymi, inwestorami, deweloperami i klientami strategicznymi. Najczęściej pracuje w drugiej linii sprzedaży oraz wspiera proces sprzedaży merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

 • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
 • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
 • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

marcin@mertis.pl

tel.: 525 545 086

Napisz do nas

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.