Nowe 1-pokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy

notatnik drukuj ofertę
Kościuszki to kameralna inwestycja, która powstaje na Bydgoskim Śródmieściu - niecałe 2 km od ścisłego centrum.

To idealne miejsce dla miłośników miejskiego stylu życia. W dwóch nowoczesnych budynkach znajdują się łącznie 57 mieszkań. Do wyboru dwa typy lokali: kawalerki oraz mieszkania dwupokojowe. Mieszkania zarówno kompaktowe, jak i funkcjonalne.

Dobre doświetlenie pomieszczeń oraz wysoki standard wykończenia czynią to miejsce wyjątkowym. Kościuszki zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy. Bez trudu dotrzesz tam samochodem, tramwajem lub autobusem. To zaledwie 20 minut spacerem od Starego Rynku, gdzie życie kulturalne i towarzyskie tętni za sprawą koncertów, opery oraz restauracji. Bliskość sklepów to także ogromny atut tej lokalizacji. 
Niedaleko znajduje się centrum handlowe oraz znakomicie rozwinięte pod względem infrastruktury usługowej ulice Gdańska i Pomorska.

 Kościuszki 13 to adres dla osób ceniących atmosferę i atuty życia w mieście, wygodę nowego budownictwa, a także inwestorów, którzy szukają mieszkań w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji razem z kompleksowym przygotowaniem mieszkań pod wynajem. 

W skład mieszkania wchodzi:
  • łazienka
  • salon z aneksem kuchennym
balkon: 3,00 m2

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

Kościuszki 13
Bydgoszcz, Śródmieście
symbol oferty: RV/KO/2.1

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
511 457 588

symbol ofertyRV/KO/2.1
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa25
piętro2 / 4
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi1
powierzchnie dodatkowebalkon,
wystawa okienZ
statusSPRZEDANA
planowany termin oddania2021

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 086
marcin@mertis.pl