Kościuszki 13

Bydgoszcz, Śródmieście
Kościuszki 13
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511 457 588
notatnik drukuj ofertę

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy

Kościuszki to kameralna inwestycja, która powstaje na Bydgoskim Śródmieściu - niecałe 2 km od ścisłego centrum. To idealne miejsce dla miłośników miejskiego stylu życia.
W nowoczesnym 4-piętrowym budynku znajdują się 22 mieszkania. Funkcjonalne rozkłady, dobre doświetlenie pomieszczeń oraz wysoki standard wykończenia czynią to miejsce wyjątkowym.

Kościuszki zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy. Bez trudu dotrzesz tam samochodem, tramwajem lub autobusem. To zaledwie 20 minut spacerem od Starego Rynku, gdzie życie kulturalne i towarzyskie tętni za sprawą koncertów, opery oraz restauracji. Bliskość sklepów to także ogromny atut tej lokalizacji. Niedaleko znajduje się centrum handlowe oraz znakomicie rozwinięte pod względem infrastruktury usługowej ulice Gdańska i Pomorska. 

Kościuszki 13 to adres dla osób ceniących atmosferę i atuty życia w mieście, a także wygodę nowego budownictwa. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyRV/KO/4.5
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa42
piętro4 / 4
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi2
powierzchnie dodatkowebalkon,
wystawa okienZ
statusREZERWACJA
planowany termin oddania2021
W skład mieszkania wchodzi:
  • przedpokój
  • łazienka
  • salon z aneksem kuchennym
  • pokój
Balkon: 3,00 m2
powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 085
marcin@mertis.pl