Nowy dom w Osielsku-M Park

notatnik drukuj ofertę
Domy zostały zaprojektowane tak aby spełniały potrzeby zarówno dużych jak i małych rodzin. Osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą o zróżnicowanej zabudowie: bliźniaczej, szeregowej, parterowej oraz piętrowej. Dzięki czemu dla każdego poszukującego miejsca dla siebie znajdzie się wymarzony kąt. 

Aby zmniejszyć koszty ogrzewana wody użytkowej, zainstalowano pompy ciepła. Elewację wykończono nowoczesnymi materiałami takimi jak metal, szkło czy klinkier.

Osiedle domów w Osielsku to doskonała propozycja dla entuzjastów przebywania na świeżym powietrzu. Mają oni tutaj do dyspozycji ścieżki piesze i rowerowe oraz pobliski las tworzący dla zdrowia korzystny mikroklimat.

W pobliżu osiedla znajduje się galeria handlowa, nowoczesna, znakomicie wyposażona szkoła, przedszkola, basen oraz Urząd Gminy. Osiedle  jest  ogrodzone uliczki są utwardzone i oświetlone.

W skład domu wchodzi:
  • przedsionek
  • komunikacja
  • pokój
  • pokój
  • pokój
  • salon z aneksem kuchennym
  • WC
  • łazienka
Taras: 12,39 m2

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

M Park
Osielsko,
symbol oferty: MI/MP/L2

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
511 457 588

symbol ofertyMI/MP/L2
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa86
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi4
powierzchnie dodatkowetaras, ogródek,
wystawa okienP-PŁD
statusSPRZEDANA

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 086
marcin@mertis.pl