Na Wzgórzu 33

Bydgoszcz, Błonie
Na Wzgórzu
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511 457 588
notatnik drukuj ofertę

Nowoczesna inwestycja Na Wzgórzu

Nowa, niezwykle ciekawa inwestycja mieszkaniowa na Błoniu. Nowoczesna architektura oraz ekonomiczny w eksploatacji budynek oferujący szeroki zakres mieszkań w metrażach od 32 do 90m2. Na pierwszej kondygnacji znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi. Dodatkowo na terenie znajdzie się zewnętrzny parking. Budynek wyposażony będzie w windę dostępną na wszystkich kondygnacjach. Świetna lokalizacja ulicy Na Wzgórzu z niską zabudową w okolicy, zapewniająca dobrą komunikację z miastem - zarówno samochodową jak i publiczną. Bliskość centrum i miejskiej infrastruktury oraz atrakcyjna cena gwarantują dobry wybór na wiele lat. Kameralność inwestycji sprawi, że mieszkańcy będą mogli cieszyć się bezpieczeństwem zamieszkiwania wśród sąsiadów tworzących znaną sobie społeczność.

Ta inwestycja jest już zakończona i sprzedana.
Przejdź do listy aktualnych inwestycji.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertySB/NW/035
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa73
piętro4 / 4
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi4
powierzchnie dodatkowebalkon,
wystawa okienPŁD-Z
statusSPRZEDANA
planowany termin oddania2019

W skład mieszkania wchodzą :

  • pokój dzienny z aneksem kuchennym
  • trzy sypialnie
  • łazienka
  • balkon
powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 085
marcin@mertis.pl