Nowe mieszkanie w Niemczu

notatnik drukuj ofertę
Osiedle Widoki to oaza stworzona z potrzeby kontaktu człowieka z naturą i beztroskiego odpoczynku z dala od codziennego gwaru dużej aglomeracji.
Oryginalna bryła wraz z estetyczną i miłą dla oka elewacją, idealnie wkomponuje się w ciche, spokojne otoczenie. Lokalizacja inwestycji sprawia, że przyszli mieszkańcy będą mieli bardzo łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej, jednocześnie pozostając w stonowanym i spokojnym otoczeniu.

Zaprojektowane z najwyższą starannością lokale zapewniają ustawną przestrzeń i optymalne nasłonecznienie, a komfortowe balkony, loggie oraz ogródki dają możliwość korzystania z walorów otaczającej budynki natury. Ogrodzone i monitorowane osiedle oferuje plac zabaw dla dzieci, liczne miejsca parkingowe jak również indywidualne garaże podziemne, komórki lokatorskie oraz dedykowane miejsca na rowery i wózki dziecięce.

Osiedle Widoki to idealne miejsce do życia dla osób poszukujących enklawy, w której można złapać oddech od miejskiego pędu.

 


W skład mieszkania wchodzi:
  • przedpokój
  • salon z aneksem kuchennym
  • łazienka
  • pokój 
Loggia: 4,20 m2

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyHP/WN/B14
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa47
piętro2 / 2
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi2
powierzchnie dodatkowebalkon,
wystawa okienPŁD-W
statusAKTUALNA

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Marta Tkaczyk
511-441-003
marta@mertis.pl
Marta Tkaczyk
511-441-003
marta@mertis.pl