Nowe 2-pokojowe mieszkanie na Szwederowie

notatnik drukuj ofertę
Avia to stylowe osiedle usytuowane w doskonałym punkcie miasta na Szwederowie. Do centrum Bydgoszczy dostaniemy się w kilka lub kilkanaście minut. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe, szkoły podstawowe, przedszkola, punkty usługowe, basen, sklepy spożywcze. Zaledwie kilometr dzieli osiedle od centrum handlowego Zielone Arkady. Otoczenie zieleni i bliskość Puszczy Bydgoskiej, ścieżek rowerowych i pieszych szlaków rekreacyjnych pozwala z kolei korzystać z kameralnej atmosfery, spędzać aktywnie czas, jak i odpocząć po męczącym dniu.
Inwestycja dysponuje bardzo szeroką ofertą metraży-  do wyboru mamy mniejsze około 30 metrowe aż po 90 metrowe przestronne lokale. Łącznie znajdzie się tam 80 mieszkań 1 i 2-pokojowych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Ciekawe rozplanowanie przestrzenne mieszkań czynią ofertę Avii wyjątkowo atrakcyjną. Powierzchnię mieszkaniową powiększono o przestronne balkony, dzięki czemu mieszkańcy zyskają dodatkowe miejsce relaksu dla całej rodziny.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

- miejsca postojowe podziemne
- miejsca postojowe naziemne
- komórki lokatorskie.

W skład mieszkania wchodzi:
  • Pokój z aneksem
  • Pokój
  • Łazienka
  • P. pokój
Balkon: 6,29 m2
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

Osiedle Avia
Bydgoszcz, Szwederowo
symbol oferty: MI/AV/B29

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
511 457 588

symbol ofertyMI/AV/B29
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa43
piętro1 / 2
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi2
powierzchnie dodatkowebalkon,
statusSPRZEDANA
planowany termin oddania2021

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 086
marcin@mertis.pl