Osiedle Avia

Bydgoszcz, Szwederowo
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511 457 588
notatnik drukuj ofertę

Nowe mieszkanie 3-pokojowe na Szwederowie

Avia to stylowe osiedle usytuowane w doskonałym punkcie miasta na Szwederowie. Do centrum Bydgoszczy dostaniemy się w kilka lub kilkanaście minut. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe, szkoły podstawowe, przedszkola, punkty usługowe, basen, sklepy spożywcze. Zaledwie kilometr dzieli osiedle od centrum handlowego Zielone Arkady.

Otoczenie zieleni i bliskość Puszczy Bydgoskiej, ścieżek rowerowych i pieszych szlaków rekreacyjnych pozwala z kolei korzystać z kameralnej atmosfery, spędzać aktywnie czas, jak i odpocząć po męczącym dniu.

Szeroka oferta metraży oraz ciekawe rozplanowanie przestrzenne mieszkań czynią ofertę Avii wyjątkowo atrakcyjną. Przestrzeń mieszkaniową powiększono o przestronne balkony, dzięki czemu mieszkańcy zyskają dodatkowe miejsce relaksu dla całej rodziny.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyMI/AV/B40
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa54
piętro2 / 2
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi3
powierzchnie dodatkowebalkon,
statusSPRZEDANA
W skład mieszkania wchodzi:
  • Pokój z aneksem
  • Pokój
  • Pokój 
  • Łazienka
  • Przedpokój
Balkon: 9,00 m2
 
powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 085
marcin@mertis.pl