Osiedle Miłorzębów

Niemcz,
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511 457 588
notatnik drukuj ofertę

Dom jednorodzinny w Niemczu

Kameralny kompleks domów jednorodzinnych, tworzący strukturę zamkniętą, która zostanie wydzielona z części zorganizowanego osiedla pod nazwą `Osiedle Willowe` zlokalizowanego w malowniczym zakątku miejscowości Niemcz, inspirującym do spacerów i odpoczynku wśród zieleni.

Otoczenie niskiej willowej zabudowy i licznych terenów zielonych zapewni mieszkańcom spokojną przestrzeń, jednocześnie szybki i łatwy dostęp do oddalonej tylko o 7 km Bydgoszczy.

Dom pod miłorzębem to niewielki, piętrowy budynek wolnostojący gdzie doskonale wykorzystano przestrzeń wewnętrzną. Do ustawnych i dobrze zaprojektowanych wnętrz, przynależeć będą ogrody o powierzchniach od 83 do 155 m2 z tarasami naziemnymi, które idealnie sprawdzą się do spędzania czasu z rodziną na świeżym powietrzu. Duża powierzchnia okien w salonie zapewni dominujący dostęp światła słonecznego, jednocześnie pozwala to na uzyskanie optycznego powiększenia przestrzeni, przez co strefa dzienna wydawać będzie się jeszcze większa.

Domy te to doskonała alternatywa dla zabudowy bliźniaczej z tą różnicą, że nie mamy tu żadnej wspólnej ściany z sąsiadem, przez co możemy czuć się swobodnie.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyBL/DM/01
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa123
piętro / 1
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi5
powierzchnie dodatkoweogródek,
wystawa okienP-PŁD
statusSPRZEDANA
planowany termin oddania2021

W skład domu wchodzi:

Parter:

  • Wiatrołap
  • Korytarz
  • Łazienka
  • Salon
  • Kuchnia
  • Garaż

Poddasze:

  • Korytarz
  • 4 pokoje
  • Łazienka

Ogród: 133,3 m2

 

powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 085
marcin@mertis.pl