Osiedle Słoneczne

Żołędowo, Żołędowo
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511 457 588
notatnik drukuj ofertę

Zeroenergetyczny dom w Żołędowie

Osiedle Słoneczne w Żołędowie koło Bydgoszczy powstaje dla tych, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia, ekologiczne rozwiązania i chcą płacić niezwykle niskie rachunki za prąd. To absolutnie wyjątkowy projekt w skali ogólnopolskiej. Do tej pory nikt nie budował całego osiedla, na którym wszystkie domy oferują kompleksowe rozwiązania OZE.

Nie zabraknie tu również punktów usługowych i przestrzeni do integracji lokalnej społeczności – powstanie żłobek, przedszkole oraz sklep familijny.

Na terenie Osiedla Słonecznego budowane są:

  •  domy wolnostojące,
  •  domy typu bliźniak,
  •  domy w zabudowie szeregowej 

o powierzchni od 116 do 183 m². Do każdego z nich przynależy działka na przydomowy ogródek.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyOS/53W
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa162
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi5
powierzchnie dodatkowetaras, ogródek,
statusAKTUALNA

Dom wolnostojący o powierzchni 163 lub 183 m² to idealny wybór dla rodziny ceniącej sobie komfort i własną przestrzeń. Wyróżnia się dużym otwartym salonem z kuchnią i jadalnią na parterze oraz przestronnymi sypialniami na piętrze z oknami wychodzącymi na zieloną okolicę osiedla. Piękny taras i przeszklenie niektórych ścian dają efekt przenikania się domu i ogrodu. Można więc na co dzień cieszyć się bliskością przyrody, nie martwiąc się przy tym o temperaturę w domu.

Dzięki jego niezwykłej szczelności oraz zastosowaniu rekuperacji i pompy ciepła, (które są wliczone w cenę zakupu!), latem we wnętrzu jest przyjemnie chłodno, zaś zimą przytulnie i ciepło. Do domu przynależy również spora działka, doskonałe miejsce do rekreacji na świeżym powietrzu oraz wygodny garaż dwustanowiskowy z bezpośrednim wejściem do domu.

powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl