Park Leszczyńskiego

Bydgoszcz, Szwederowo
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511 457 588
notatnik drukuj ofertę

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na Szwederowie

Park Leszczyńskiego to kameralny budynek znajdujący się na bydgoskim Szwederowie, który liczy 4 kondygnacje. W budynku zaprojektowano łącznie 59 lokali mieszkalnych. Mieszkania 1-,2-,3-, i 4-pokojowe w atrakcyjnych metrażach od 26 do 86 m2. 

Mieszkania przy ulicy Leszczyńskiego to propozycja dla osób ceniących sobie wyjątkowość, dla których istotna jest elegancja, funkcjonalność ale również bezpośredni dostęp do centrum miasta. Przyszli mieszkańcy niewątpliwie docenią nie tylko lokalizację w pobliżu centrum i zieleni ale przede wszystkim swobodny dostęp do wszelkich dóbr i usług. Sąsiedztwo przedszkoli i szkół to oszczędność czasu i wygoda dla całej rodziny, a bliskość przystanku autobusowego gwarantuje połączenie z najważniejszymi punktami miasta. 

Zarówno otoczenie jak i zagospodarowanie osiedla to jeden z największych atutów Leszczyńskiego. Przemyślane rozplanowanie budynków oraz terenów rekreacyjnych (w tym plac zabaw dla dzieci) zapewnia ciszę, spokój oraz harmonię z naturą. 
Otoczenie budynku zostało zaprojektowane w taki sposób aby było pełne zieleni. Na terenie zostaną posadzone całoroczne drzewa i krzewy. Świetną alternatywą dla osób aktywnych i szukających chwili spokoju w mieście jest pobliski Park Jana Henryka Dąbrowskiego z zabytkową wieżą ciśnień. 
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyMI/LE/05
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa42
piętroparter / 3
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi2
statusAKTUALNA
planowany termin oddania2021
W skład mieszkania wchodzi:
  • Przedpokój
  • Pokój z aneksem
  • Pokój
  • Łazienka
Taras: 3,33 m2
 
powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 085
marcin@mertis.pl