River Towers to inwestycja, która zadowoli nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Szereg udogodnień znajdujących się w przestrzeni budynku gwarantuje najwyższy komfort życia.

Restauracja zaprojektowana na parterze budynku, to miejsce gdzie będzie można zarówno udać się na rodzinny obiad jak i zorganizować bankiet, imieniny czy spotkanie biznesowe. W restauracji planowana jest część przeznaczona wyłącznie dla mieszkańców.

Czas wolny mieszkańcy będą mogli spędzać na specjalnie zaprojektowanej części rekreacyjnej. Na 130 mszóstego piętra znajdzie się siłownia wraz z salą zabaw dla dzieci. Obie przestrzennie dzielić będzie lustro weneckie, dzięki czemu rodzice podczas treningu będą mogli mieć oko na swoje pociechy.

To co niewątpliwie wyróżni River Towers, to mini marina, będąca przedłużeniem przystanku tramwaju wodnego, co sprawi że Brda nie pozostanie tylko pięknym widokiem ale również niebywałą atrakcją. Rejs wodny po rzece będzie na wyciągnięcie ręki.

River Towers to nie tylko miejsce gdzie znajdziemy wiele udogodnień i atrakcji, to również bezpieczna enklawa dla całej rodziny. W budynku zadbano aby elektronika i nowoczesne systemy dawały wygodę, ale również bezpieczeństwo.
W mieszkaniach zainstalowane zostaną systemy automatyki domowej, które pozwolą zdalnie obsługiwać światło czy wyłączanie gniazdek. Każdy z mieszkańców będzie mógł indywidualnie rozbudować system inteligentnego domu czy instalacji klimatyzacji.
Spokojna, bezpieczna okolica, którą będzie można podziwiać z najwyższych pięter budynku, oraz funkcjonalność i wygoda czyni ten projekt idealnym miejscem do zamieszkania.

W skład nieruchomości wchodzi :

  • Przedpokój 
  • Pokój dzienny z aneksem kuchennym
  • Pokój
  • Pokój
  • Pokój
  • Łazienka
  • WC
Loggia 11,00 m2

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

River Towers
Bydgoszcz, Babia Wieś
symbol oferty: KWK/RT/34

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
511 457 588

symbol ofertyKWK/RT/34
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa69
piętro9 / 17
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi4
powierzchnie dodatkowebalkon,
statusAKTUALNA
planowany termin oddania2020

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl
Marcin Monarcha
525 545 086
marcin@mertis.pl

Inne inwestycje w tym rejonie