Nowe 2-pokojowe mieszkanie na Kapuściskach

notatnik drukuj ofertę
Najnowsza inwestycja na Bydgoskich Kapuściskach, to osiedle składające się z dwóch budynków, w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji. Duży wybór ustawnych i słonecznych układów mieszkań. Osiedla składające się z dwóch 5-piętrowych budynków. Każdy z budynków zawierał będzie ok 60 mieszkań do wyboru 2,3,4 pokojowych, zaprojektowanych z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.
Mieszkania wyposażone zostaną w nowoczesny system ogrzewania i wentylacji. Dzięki zastosowaniu Logoterm ciepła woda przygotowywana jest w bezpośrednim sąsiedztwie każdego mieszkania zamiast w pomieszczeniu węzła, które znajduje się w piwnicy i może być oddalone od mieszkania nawet o kilkadziesiąt metrów.

Wentylacja hybrydowa zapewnia natomiast stałą, niezakłóconą wymianę powietrza w mieszkaniu. System reaguje na poziom wilgotności powietrza wewnątrz mieszkania i reguluje automatycznie strumień napływającego świeżego powietrza.
Teren wokół budynku będzie ogrodzony, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli czuć się komfortowo i bezpiecznie.
Lokalizacja zapewnia dostęp do sklepów i szkoły a dla osób lubiących aktywność  na świeżym powietrzu atutem będzie niewątpliwie bardzo bliskie otoczenie lasów oraz przyszkolnego orlika.

 
W skład mieszkania wchodzi:
  • hol
  • salon z aneksem
  • łazienka
  • pokój
taras: 4,49 m2

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

Sandomierska
Bydgoszcz, Kapuściska
symbol oferty: OG/SA/A16

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
511 441 003

symbol ofertyOG/SA/A16
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa36
piętro5 / 5
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi2
wystawa okienZ
statusAKTUALNA
planowany termin oddania2022

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Marta Tkaczyk
511 441 003
marta@mertis.pl