Wille w Niemczu

Niemcz,
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511 457 588
notatnik drukuj ofertę

Dom w Klematisach

Nowoczesne osiedle domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, usytuowane z dala od głównych dróg oraz infrastruktury przemysłowej. Do Bydgoszczy zaledwie 7 km, w pobliżu sklepy, przedszkola ,szkoły i przychodnie. Malownicze położenie miejscowości sprzyja dobrej atmosferze wypoczynku, także aktywnego: ścieżki rowerowe, spacerowe, stadnina koni czy bliskość Myślęcinka zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia.  

To osiedle jest idealną propozycją dla osób ceniących życie w przestrzeni, pięknie zaprojektowanych wnętrzach i nowoczesnej architekturze. Wśród budynków funkcjonują metraże od 122 m2 w opcji zabudowy bliźniaczej, aż do 227 m2 willi wolnostojącej. Każdy z domów zostaje wykończony w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie wykończenia, na który składają się między innymi: parapety marmurowe wewnątrz i granitowe na zewnątrz budynku, okna pięciokomorowe, rolety zewnętrzne, antywłamaniowe na parterze budynków, ogrzewanie podłogowe, komfortowy system sterowania ogrzewaniem niezależnie dla parteru i drugiej kondygnacji, system inteligentnego sterowania domem, instalacja centralnego odkurzania oraz system alarmowy. Ogrodzenie oraz podjazd w kostce brukowej dopełniają całości.

Z uwagi na aranżację osiedla i usytuowanie wille w Niemczu spotkają się z aprobatą także wymagających klientów.


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyBL/OW/K31
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa125
piętro / 1
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi5
powierzchnie dodatkoweogródek,
statusREZERWACJA
planowany termin oddania2020

Dom w Klematisach w zabudowie bliźniaczej chociaż posiada prostą bryłę to wyróżnia się nowoczesną i efektowną aranżacją elewacji. Elewację frontową i ogrodową zdobią zaprojektowane w formie loggi balkony z nowoczesnymi, szklanymi balustradami.

Poza funkcją dekoracyjną loggie stanowią także bardzo praktyczne rozwiązanie, zapewniają mieszkańcom większą prywatność podczas wypoczynku na świeżym powietrzu, tworzą także zadaszenie nad strefami wejściowymi oraz tarasami.

Bardzo duże przeszklenie w salonie pozwala na podziwianie zieleni znajdującej się w części ogrodowej. Na parterze budynku poza strefa dzienną znajduje się także łazienka z prysznicem. Zaplecze gospodarcze to jednostanowiskowy garaż i kotłownia. Piętro z czterema sypialniami i łazienką stanowi wygodną, ustawną strefę nocną. Z każdego pokoju mieszkańcy mają dostęp do balkonu.

powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl