2-pokojowe mieszkanie na Kapuściskach

notatnik drukuj ofertę
Wojska Polskiego to wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy, które łączy spokojną atmosferę otoczenia ze swobodnym połączeniem z centrum miasta. 

Na Bydgoskich Kapuściskach powstanie kameralna i nowoczesna inwestycja. Cały projekt składa się z 28 mieszkań, które zostały zaprojektowane w taki sposób aby pokoje dzienne w większości znajdowały się od strony słonecznej. Każde będzie posiadało wygodny duży taras lub balkon. 
Budynek będzie składał się z 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz podziemną halą garażową. 

Wygląd budynku to estetyczna, prosta bryła, która będzie urzekać swoją elegancją a elewacja z elementami w kolorze drewna wpisuje się w trendy nowoczesnego designu. 
Duże, panoramiczne okna zapewnią optymalne nasłonecznienie pomieszczeń a przestronne balkony zachęcą do odpoczynku na świeżym powietrzu. 

W promieniu ok. 1 km od inwestycji znaleźć można wiele sklepów i punków usługowych. Osoby dbające o zdrowie oraz aktywny wypoczynek docenią fakt, że w pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone oraz liczne plenerowe siłownie, które dają możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Wojska Polskiego to idealna przestrzeń do życia dla aktywnych, jak i ceniących sobie spokój i ciszę mieszkańców. 
 
W skład mieszkania wchodzi:
  • salon z aneksem
  • pokój
  • łazienka
  • korytarz
balkon: 6,91m2

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zapytaj o tę ofertę

Wojska Polskiego
Bydgoszcz, Kapuściska
symbol oferty: ST/WP/09

Zadzwoń i pznaj szczegóły oferty od razu
525 545 086

symbol ofertyST/WP/09
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa27
piętro1 / 4
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi2
powierzchnie dodatkowebalkon,
wystawa okienW
statusREZERWACJA
planowany termin oddania2022

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
525 545 085
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Marcin Monarcha
525 545 086
marcin@mertis.pl
Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl